ANA SAYFA  
LAZER LİPOLİZ  
MEDİKAL ESTETİK  
FORUM  
BASINDA BİZ  
SAĞLIK TURİZMİ  
HAKKIMIZDA  
HABER  
İLETİŞİM  


   VÜCUT ESTETİĞİ
   Lazerle Yağ Alma (Lazer Lipoliz)
   Bacak Estetiği
   Liposuction
   Karın Estetiği
   Kol Estetiği
   Uyluk Germe
   Popo Estetiği
   Yağ Enjeksiyonu
   Neden Lazer Lipoliz
   Lazer Lipoliz Sihirli Dokunuş
   Çarpık Bacak Tedavisi
   Karın Germe
   Lazer Epilasyon
   İğneli Epilasyon
   Smart LipoLazerle Yağ Alma (Lazer Lipoliz) videoları için tıklayınız...


LAZER LİPOLİZ

 

Zayıflamak, fazla yağlardan kurtulmak, vücudumuzun daha formda görünmesi… Herhalde her kadın ve erkeğin son yıllarda en büyük hayalidir. Aslında bakarsanız bu sorunlar için kurulmuş birçok klinik bulunmaktadır. Artık yolda yürürken bile başımızı kaldırıp baktığımızda her yerde 10 seansta zayıflayın, yağlarınızdan kurtulmanın en iyi yolu, formda kalmak mı istiyorsunuz… şeklinde sayısız ilanla karşılaşabiliyoruz. 

Bunun en önemli sebebi son yıllarda güzelliğine, bakımına ve görüntüsüne önem veren erkek ve kadınların sayısının gittikçe artması ve bununla doğru orantılı olarakta ameliyatlı ve ameliyatsız yöntemlerinde hızla popülerlik kazanmasını söyleyebiliriz. 

Lazerlipoliz istenmeyen yağ fazlalıkları konusunda son yılların en iyi adımlarından biri bana göre. Cerrahi işlerden korkup non-invaziv ama etkisiz bir çok yönteme başvuran insanlara daha rahatlıkla ve korkmadan yaptırabilecekleri bir alternatif sunulmuş oldu. Bu yöntemin uygulanışı liposuctiona göre daha az invazif, tıpkı karboksiterapi veya iğneli lipoliz gibi ama onlardan çok daha etkili bir yöntem. Aynı zamanda işlem lokal anestezi ile yapıldığından saydığım son iki yöntem gibi ağrılı değil. Üstelik bu lazerlipoliz işlemi tek bir seansta sonuç veriyor, yani belli aralıklar ile seanslara girmeniz ve uzun uzun sonuç beklemek yok.  

Pek çok hastamızın kliniğimize en sık başvuru şikayetlerinden bir tanesi onca yapılan diet, spor ve kullanılan ameliyatsız vücut şekillendirme yöntemlerine rağmen kurtulunamayan lokalize yağlanmalar olmaktadır. Magicplastta bu ihtiyaçları karşılayabilmek için sunulan en gelişmiş yöntemlerin başında smart lipo (lazer lipoliz) tekniği gelmektedir.  

Peki nedir smart lipo, nasıl etki yapar: Lokalize yağlanmaların giderilmesinde kullanılan ve vücudumuzu dış görünümümüze orantılı olarak düzeltmeye yarayan vücut şekillendirme yöntemidir aslında. Estetik cerrahi ve kozmotolojide sıklıkla kullanılan lazer teknolojisinin yağları eritmek amacıyla tasarlanmış ve geliştirilmiş yeni bir çeşididir. 

Lazer lipoliz yöntemi küçük bölgelerdeki inatçı yağları hızlı ve etkili bir şekilde ortadan kaldırır. Özellikle karın, gıdı, basenler, diz, kalçalar kısaca aynaya baktığınızda sizde şekil bozukluğu oluşturabilecek her yerde etkinliği vardır.Liposuction yöntemine göre bir çok avantajı vardır tabiî ki.. Mesela lokal anestezi ile acısız bir şekilde muayenehane koşullarında bile yapılabilir. 

Kesinlikle narkoz gerekmez. 1 milimetrelik küçük kesilerden dikişe bile gerek duymadan çok ince fiberoptik kanüllerle yapılır. Deri altından yağ hücrelerini parçalar ve vücuttan hızlı bir şekilde uzaklaştırır. Lazer ışınları sadece yağ hücrelerinin dış çepherini yok eder kesinlikle organ-damar ve sinirlere zararı yoktur. İşlem sonrası liposuction gibi uzun süre korse takmaya gerek duyulmaz, kanama ve morluk çok fazla oluşmaz. Diğer yöntemler gibi 3-4 seans gerektiren bir prosedürü yoktur. Tek seansta hızlı bir şekilde sonuçları ortaya çıkar. Tabiî ki işlem öncesi hastalarımızın tıbbi özgeçmişleri alınır. Eğer kanama bozukluğu yoksa ağır bir kalp, akciğer ya da epilepsi hastalığı bulunmuyorsa her kişiye rahatlıkla uygulanabilmektedir.

 

Bu yöntemden en etkili ve bir seferde sonuç alabilecek olan adaylar, fazla kilolu olmayan ama vücudunun hatlarını bozan yağ birikimlerine sahip olan erkek ve bayanlar. Bu tarife uymayan kişiler ise daha fazla seans sayısını ya da lazerlipoliz sonrası bir miktar yağın özel kanüller ile dışarı alınmasını kabullenmek zorunda.

Bana sorarsanız daha fazla seans yerine parçalanan fazla yağın dışarı çekilmesini tercih edin. Çünkü lazerlipolizin avantajları bir miktar yağın çekilmesi ile yok olmuyor. Hızla iyileşip, çok kısa sürede sonuca ulaşıyorsunuz. Korse süreniz en fazla 5-6 gün, Morluk ve ağrı çok nadir ve daha az. 

Çünkü lazerlipoliz işlemi 1mm lik iğnelerin yağın içinde milim milim dolaşarak onu parçalaması yöntemi, yani liposuctiona veya diğer yöntemlere göre çok uzun zaman ve dikkat gerektiriyor. Smart lipo uygulaması yaklaşık olarak 4,5 yıldır kullanılan bir teknik aslında. Eğer sizde uzun seans aralıklarından, haftada 2-3 kez gidilen periyotlardan ve yaklaşık bir saati bulan tedavi şekillerinden bıkmışsanız, artık forma girmek için çok fazla beklemek istemiyorsanız smart lipo uygulaması için uygun adaysınız diyebiliriz.

 


Iyi aksamlar..Fiyat bilgileri ogrenebilirmiyim?Saygilarimla.Fatos.

fiyat bilgilerini öğrenmek istiyorum

Op. Dr. Güner UYSAL : Sibel hanım merhabalar lazer lipoliz fiyatları kişiye özgü olarak yapılmaktadır. Fiyatlandırmada belirleyici olan unsurlar kilo ve boydur. Eğer kliniğimizle iletişime geçerseniz net bir fiyatlandırma yapabiliriz. İyi günler dileriz.

Merhaba, vucut şekillendirmede bu işlem kullanılabilir sanıyorum. Tüm vucut için fiyat vermeniz ricasıyla teşekkür ederim.

Op. Dr. Güner UYSAL : Merhabalar. Lazer lipoliz vücut şekillendirme için kullanılan bir yöntemdir. Ancak bu işlem tüm vucuda uygulanacaksa genelde seanslara bölmek gerekebilir. Lazer lipoliz fiyatları ise kişiye özgüdür. Lazer lipoliz fiyatları nı belirleyen şey kaç seans olacağı, boyunuz ve kilonuzdur.

benım boyum 156 ve kilom 50 dir 28 yaşındayım.karnım ve yan bölgelerim ve kollarımın omuza doğru ve kalçamın yan kısmı yağlı.kilo ve boyum dikkate alınarak benim lazer lipozumun fıyatı nekadar olur?

Op. Dr. Güner UYSAL : Merhabalar. Lazer lipoliz işlemi 2007 den den beri uygulanana oldukça güvenli bir yöntemdir.Öncelikle sizin kilo ve boyunuzdaki bir hasta için çok uygun bir tekniktir. Lazer lipoliz yönteminde net bir fiyat çalışması muayene yaparak yada buraya gelemiyorsanız en azından resimlerinizi görerek ortaya çıkarabiliriz. En kısa zamanda görüşmek üzere.. İyi günler dileriz.  BURUN ESTETİĞİ
   Erkeklerde Burun Estetiği
   Burun Ucu Estetiği
   Revizyon Burun Ameliyatı
   Tamponsuz-Modern Burun Est.
  GÖĞÜS ESTETİĞİ
   Ameliyatsız Göğüs Estetiği
   Meme Büyütme
   Meme Küçültme
   Meme Dikleştirme
   Meme Asimetrisi Düzeltmesi
   Jinekomasti Tedavisi
   Jinekomasti Tedavisinde Lazer Lipoliz
   Lazer Lipoliz ve Jinekomasti
   Jinekomasti Tedavisi Sonrası
  VÜCUT ESTETİĞİ
   Lazerle Yağ Alma (Lazer Lipoliz)
   Bacak Estetiği
   Liposuction
   Karın Estetiği
   Kol Estetiği
   Uyluk Germe
   Popo Estetiği
   Yağ Enjeksiyonu
   Neden Lazer Lipoliz
   Lazer Lipoliz Sihirli Dokunuş
   Çarpık Bacak Tedavisi
   Karın Germe
   Lazer Epilasyon
   İğneli Epilasyon
   Smart Lipo
  YÜZ ESTETİĞİ
   Alın Germe
   Göz Kapağı Estetiği
   Yüz Germe
   Magic Lifting
   Kaş Estetiği
   Dudak Estetiği
   Boyun Germe
   Kepçe Kulak Estetiği
   Çene Estetiği
   Yüz Asimetrisi Düzeltilmesi
  CİNSEL BÖLGE ESTETİĞİ
   Labioplasti Ameliyatı
   Vajen Daraltma
   Klitoris Estetiği
   G Noktası Hassaslaştırma
   Kızlık Zarı Onarımı
   Penis Uzatma ve Kalınlaştırma
   Cinsiyet Değiştirme Ope.
   Erkekten Kadına Değişim
   Kadından Erkeğe Değişim
  AMELİYATSIZ ESTETİK
   Ameliyatsız Burun Estetiği
   Fraksiyonel Radyofrekans ile Yüz Genç.
   Lazerle Cilt Yenileme
   Ameliyatsız Çene Estetiği
   Elmacık Kemiği Estetiği
   Ameliyatsız Yüz Germe
   Ameliyatsız Kepçe Kulak Tedavisi
   Ameliyatsız Meme Büyütme
   Lazer İle Yüz Gençleştirme